DSC Mūro repelentas 5l

Paskirtis: tirpiklio pagrindu pagamintas DSC repelentas skirtas apsaugoti silikato, klinkerio, betono, akmens pastatų fasadus nuo lietaus. Dėl mažos molekulinės struktūros repelentas giliai prasiskverbia į porėtus paviršius, sutvirtina juos ir apsaugo nuo drėgmės prasiskverbimo. Su medžiaga sudaro cheminius junginius ir taip sukuria ilgalaikį atsparumą UV spinduliams. Leidžia paviršiui „kvėpuoti“, bet nepraleidžia drėgmės. Sumažina paviršių įgeriamumą ir taip apsaugo juos nuo nepageidaujamų šalčio ciklų. Apdorotas paviršius nepakeičia savo išvaizdos. Fasadų apsauga: dengiamas paviršius turi būti sausas ir švarus, nuvalytas nuo dažų ir purvo. Matomi fasado įtrūkimai privalo būti užtaisyti cementiniu skiediniu. Preparato tepama teptuku nuo apačios į viršų du kartus, „šlapias ant šlapio“ būdu. Dirbant reikia saugoti kitus paviršius, nes užtiškęs preparatas nebenusivalo ir gali palikti neišvalomų dėmių. Negalima dirbti saulėje ir tepti ant įkaitusių paviršių. Preparatas naudojamas neskiestas. Rekomenduojama darbinė temperatūra yra nuo +5 iki +20 oC. Išeiga: 100-600 ml/m2.

APIE MEDŽIAGAS PAVIRŠIAUS APSAUGAI

DSC sukūrė puikius produktus skirtus įvairiems paviršiams apsaugoti. Ilgalaikei medienos apsaugai skirtas impregnantas „DSC Arlitas C10 Brown” (rudos spalvos) kuris lauko sąlygomis sunkiai išsiplauna, todėl puikiai tinka konstrukcinei medienai, tvoroms ir terasoms apdoroti. Unikali jo savybė yra ta, kad jis lengvai skverbiasi į medienos vidų, juo galima ne tik mirkyti, tepti, bet ir purkšti. Impregnantu „DSC Arlitas C10 Brown” lengvai ir greitai padengsite didelius paviršiaus plotus.

DSC Mūro repelentas sukurtas apsaugoti betoną, mūrą, akmenį nuo neigiamo aplinkos poveikio. „DSC Mūro repelentas” yra pagamintas tirpiklio pagrindu, todėl lengvai įsigeria, veikia konstrukcijos viduje, todėl UV spinduliai negali jo pasiekti, toks paviršius puikiai atstumia vandenį. Betoninės, mūro, klinkerio sienos tampa atsparios neigiamam atmosferos poveikiui. Šiuolaikiniai modernūs pastatai statomi pasitelkus sutapdintų stogų ir trijų sluoksnių fasadų technologiją, todėl tokie fasadai yra stipriai veikiami lietaus. Tokiems fasadams „DSC Mūro repelentas” yra tiesiog būtinas.

    TURITE KLAUSIMŲ APIE PRODUKTĄ?

    Mūsų komanda mielai atsakys į jūsų klausimus