DSC Arlitas C10 rudas

Apdoroto gaminio sudėtyje yra biocidinių produktų. Veiklioji medžiaga: didecildimetilamonio chloridas, CAS Nr. 7173-51-5, EB Nr. 230-525-2 – 1,0 % Prieš naudojimą perskaitykite etiketę ir naudojimo instrukciją, profesionalūs naudotojai – saugos duomenų lapą.
Skirtas suteikti medienai, natūralią ilgai išliekančią spalvą, apsaugoti pjautą medieną ir medienos gaminius tokius kaip terasos, tvoros nuo neigiamo atmosferos poveikio. Juo galima apdoroti medieną patalpų viduje ir lauke, taip pat medieną skirtą transportavimui. Sudėtyje nėra chromo junginių. Negali būti naudojamas maisto, gėrimų ir pašarų pirminei pakuotei, vaikų žaislams, mediniams laivų korpusams, vandens statiniams ir akvakultūrinei įrangai apdoroti. Arlitas®C10 medieną nuspalvina ilgai išliekančia ruda spalva. Produktas gaminamas tamsiai žalios bei rudos spalvų. Laikui bėgant veikiami atmosferos poveikio medienos paviršiuje esantys vario junginiai oksiduojasi ir mediena įgauna sidabrinį atspalvį.
Tinkamumo naudoti terminas neribojamas. Talpyklą laikyti sandariai uždarytą.Išeiga: 100-300 ml2.

APIE MEDŽIAGAS PAVIRŠIAUS APSAUGAI

DSC sukūrė puikius produktus skirtus įvairiems paviršiams apsaugoti. Ilgalaikei medienos apsaugai skirtas impregnantas „DSC Arlitas C10 Brown” (rudos spalvos) kuris lauko sąlygomis sunkiai išsiplauna, todėl puikiai tinka konstrukcinei medienai, tvoroms ir terasoms apdoroti. Unikali jo savybė yra ta, kad jis lengvai skverbiasi į medienos vidų, juo galima ne tik mirkyti, tepti, bet ir purkšti. Impregnantu „DSC Arlitas C10 Brown” lengvai ir greitai padengsite didelius paviršiaus plotus.

DSC Mūro repelentas sukurtas apsaugoti betoną, mūrą, akmenį nuo neigiamo aplinkos poveikio. „DSC Mūro repelentas” yra pagamintas tirpiklio pagrindu, todėl lengvai įsigeria, veikia konstrukcijos viduje, todėl UV spinduliai negali jo pasiekti, toks paviršius puikiai atstumia vandenį. Betoninės, mūro, klinkerio sienos tampa atsparios neigiamam atmosferos poveikiui. Šiuolaikiniai modernūs pastatai statomi pasitelkus sutapdintų stogų ir trijų sluoksnių fasadų technologiją, todėl tokie fasadai yra stipriai veikiami lietaus. Tokiems fasadams „DSC Mūro repelentas” yra tiesiog būtinas.

    TURITE KLAUSIMŲ APIE PRODUKTĄ?

    Mūsų komanda mielai atsakys į jūsų klausimus