DSC Antipirenas Arlitas B418

Arlitas B418 yra sertifikuotas antipireninis tirpalas, skirtas apsaugoti medines pastato konstrukcijas nuo ugnies. Gaisro atveju medienos padengtos Arlitas B418 paviršiuje susidaro elastinga 5-10mm storio puta kuri sumažina medienos temperatūrą ir stabdo liepsnos plitimą. Arlitas B418 yra naudojamas apdoroti visuomeninės paskirties statybinę medieną: Gegnės, grebėstai, murlotai, statramsčiai, gontai, pavėsinės, apdailinė mediena. Negalima naudoti maisto gėrimų ir pašarų tarai, vaikų žaislams, mediniams laivų korpusams, vandens statiniams ir akvakultūrinei įrangai apdoroti. Panaudojimo būdas: Arlitas B418 tipo priešgaisrinė danga dengiama tik ant tinkamai paruoštų medinių konstrukcijų paviršių.  Medinių konstrukcijų storis turi būti ne mažesnis kaip 23 mm. Tirpalo išeiga negali būti mažesnė kaip 333ml/m2 Mediena priešgaisrine danga turi būti apdorojama iš visų pusių. Medinė konstrukcija dengiama teptuku, voleliu ar purškiant 2 kartus (laiko tarpas tarp dengimų 10 min.) arba mirkant tirpale. Preparatas naudojamas neskiestas. Išeiga: 333ml/m2 užtikrina B-S1,d0 degumo klasę pagal LST EN 13501-1:2019.

APIE MEDŽIAGAS PAVIRŠIAUS APSAUGAI

DSC sukūrė puikius produktus skirtus įvairiems paviršiams apsaugoti. Ilgalaikei medienos apsaugai skirtas impregnantas „DSC Arlitas C10 Brown” (rudos spalvos) kuris lauko sąlygomis sunkiai išsiplauna, todėl puikiai tinka konstrukcinei medienai, tvoroms ir terasoms apdoroti. Unikali jo savybė yra ta, kad jis lengvai skverbiasi į medienos vidų, juo galima ne tik mirkyti, tepti, bet ir purkšti. Impregnantu „DSC Arlitas C10 Brown” lengvai ir greitai padengsite didelius paviršiaus plotus.

DSC Mūro repelentas sukurtas apsaugoti betoną, mūrą, akmenį nuo neigiamo aplinkos poveikio. „DSC Mūro repelentas” yra pagamintas tirpiklio pagrindu, todėl lengvai įsigeria, veikia konstrukcijos viduje, todėl UV spinduliai negali jo pasiekti, toks paviršius puikiai atstumia vandenį. Betoninės, mūro, klinkerio sienos tampa atsparios neigiamam atmosferos poveikiui. Šiuolaikiniai modernūs pastatai statomi pasitelkus sutapdintų stogų ir trijų sluoksnių fasadų technologiją, todėl tokie fasadai yra stipriai veikiami lietaus. Tokiems fasadams „DSC Mūro repelentas” yra tiesiog būtinas.

    TURITE KLAUSIMŲ APIE PRODUKTĄ?

    Mūsų komanda mielai atsakys į jūsų klausimus