Rankų dezinfekantas (PT1)

DSC RANKŲ DEZINFEKANTAS, PAGAMINTAS PAGAL PASAULIO SVEIKATOS
ORGANIZACIJOS REKOMENDUOJAMĄ FORMULĘ NR. 1

„DSC Rankų dezinfekantas, pagamintas pagal Pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojamą formulę Nr. 1“, kai naudojamas tiksliai pagal naudojimo instrukciją, efektyvus prieš apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupę, kuriai priklauso ir SARS-CoV-2. Asmens higienos dezinfekantas (1 produktų tipas). Higieninei rankų dezinfekcijai asmens sveikatos priežiūros įstaigose, visuomeninės paskirties objektuose ir buityje. Negali būti naudojamas žaizdoms ir pažeistai odai gydyti. Prieš naudojimą perskaitykite naudojimo instrukciją ir saugos duomenų lapą.

Dėmesio!
Naudotojai privalo taikyti etiketėje ir saugos duomenų lape nurodytas darbų saugos ir sveikatos be atliekų tvarkymo priemones.

Naudojimas
Higieninė rankų dezinfekcija. Užpilkite 3,0-5,0 ml dezinfekanto ant delno, padenkite visą rankų paviršių ir įtrinkite rankas. Ekspozicijos laikas 30 sek. Ekspozicijos metu oda turi būti drėgna.

Atsargumo priemonės
Tik išoriniam naudojimui. Vengti kontakto su akimis. Nenaudoti veido odos ir gleivinių dezinfekcijai, žaizdoms ir pažeistai odai gydyti. Laikyti pašaliniams neprieinamoje vietoje. Laikyti pakuotę sandariai uždarytą, ne aukštesnėje kaip +25oC temperatūroje, vengti tiesioginių saulės spindulių.

Biocidinio produkto autorizacijos liudijimas Nr. (10-14 17.5E)BPR-392(A-01VNO603597-20-203), galioja iki 2025-08-05.

    TURITE KLAUSIMŲ APIE PRODUKTĄ?

    Mūsų komanda mielai atsakys į jūsų klausimus