DSC Arlitas DDAC1.5 bespalvis

Skystis - vandeninis tirpalas. Medienos antiseptikas - 8 tipo biocidas. Veiklioji medžiaga:  cocotrimethylammonio chloridas, CAS Nr. 61789-18-2, EB Nr. 263-038-9 - 1,4 %; Sudėtyje taip pat yra borakso dekahidrato – (< 5,0 %). Prieš naudojimą perskaitykite etiketę ir naudojimo instrukciją, profesionalūs naudotojai – saugos duomenų lapą. Skirtas apsaugoti pjautą medieną ir medienos gaminius nuo medieną ardančių ir išvaizdą keičiančių, pušies mėlynavimą sukeliančių organizmų bei naikinti tokius organizmus. Skirtas apdoroti medieną patalpų viduje, medieną kuri vėliau bus dažoma taip pat medieną skirtą transportavimui. Bespalviu antiseptiku apdorota mediena nekeičia spalvos, dažyti antiseptikai suteikia medienai atitinkamą atspalvį. Nesukelia korozijos apdorotos medienos metalinėms tvirtinimo detalėms. Sudėtyje nėra chromo junginių. Negali būti naudojamas maisto, gėrimų ir pašarų pirminei pakuotei, vaikų žaislams, mediniams laivų korpusams, vandens statiniams ir akvakultūrinei įrangai apdoroti. Tinkamumo naudoti terminas neribojamas. Talpyklą laikyti sandariai uždarytą. Išeiga: 100-200 ml2.

Pirk Jsm.lt

 

Turite klausimų apie produktą?

Mūsų komanda mielai atsakys į jūsų klausimus

DSC sukūrė puikius produktus skirtus įvairiems paviršiams apsaugoti. Ilgalaikei medienos apsaugai skirtas Antiseptikas „DSC Arlitas C10 Brown" (rudos spalvos) kuris lauko sąlygomis sunkiai išsiplauna, todėl puikiai tinka konstrukcinei medienai, tvoroms ir terasoms apdoroti. Unikali jo savybė yra ta, kad jis lengvai skverbiasi į medienos vidų, juo galima ne tik mirkyti, tepti, bet ir purkšti. Impregnantu „DSC Arlitas C10 Brown" lengvai ir greitai padengsite didelius paviršiaus plotus.

 DSC Mūro repelentas sukurtas apsaugoti betoną, mūrą, akmenį nuo neigiamo aplinkos poveikio. „DSC Mūro repelentas" yra pagamintas tirpiklio pagrindu, todėl lengvai įsigeria, veikia konstrukcijos viduje, todėl UV spinduliai negali jo pasiekti, toks paviršius puikiai atstumia vandenį. Betoninės, mūro, klinkerio sienos tampa atsparios neigiamam atmosferos poveikiui. Šiuolaikiniai modernūs pastatai statomi pasitelkus sutapdintų stogų ir trijų sluoksnių fasadų technologiją, todėl tokie fasadai yra stipriai veikiami lietaus. Tokiems fasadams „DSC Mūro repelentas" yra tiesiog būtinas.